Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Laktacyjna Grupa Wsparcia / Wyzwania odstawiania

Tym razem jednorazowo zmieniamy formułę spotkania. Po lipcowej Laktacyjnej zdecydowałyśmy wspólnie następną grupę nie prowadzić w tradycyjnej formule, ale bez rundki wstępnej od razu przejść do omówienia tematu głównego. Więc nie szykujcie na koniec sierpnia żadnych bieżących pytań, zaczniemy od razu mówić o odstawieniu – tym z Was, co są już gotowe do podjęcia wyzwania i tym, co mają jeszcze sporo czasu, żeby się do tego przygotować.

Zapraszamy więc na drugą część tematu związanego z zakończeniem laktacji: Wyzwania odstawiania (pierwsza część: Najlepszy czas na odstawienie)

Porozmawiamy o tym jak przygotować się do odstawienia od piersi, jakie pierwsze kroki można poczynić, by zbliżyć się do realizacji celu, jak wesprzeć dziecko i jaki wpływ na nas same będzie miała ta decyzja. Obalimy różne „dobre, sprawdzone porady” o wyjeździe z domu na ten czas czy smarowaniu piersi różnymi specjałami i zrobimy burzę mózgów z pomysłami jak to zrobić w bardziej przyjazny sposób. Przedyskutujemy też kiedy jest, a kiedy nie jest dobry moment na odstawienie oraz czy istnieje złota podpowiedź na to, jak to zrobić.

Jeśli chcesz przeprowadzić odstawienie w łagodny sposób – zapraszamy. Wasze bieżące pytania i aktualne wątpliwości przeplatać się będą z tematem głównym Mlecznej Drogi.

Data: 27 sierpnia 2019 roku, godz. 9.30-11.30
Koszt: 20,00 zł/os.
Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

Wydarzenie na FB.

Zapraszamy serdecznie!