Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Czerwony Namiot z Natalią Miłuńską – Celebrowanie wolnej kobiety

Święto Kobiet w Czerwonym Namiocie.
Zapraszam na święto nas, kobiet, naszej kobiecości, ciała, intelektu i ducha! Naszej delikatności i siły! Już czas, by celebrować życie, celebrować siebie w kobiecym kręgu! Spojrzeć na swoją drogę z lotu ptaka i docenić to, kim jestem, co przeszłam, co zrobiłam. I z tego miejsca wdzięczności tworzyć nowe wzory dla szczęśliwej przyszłości!

Będzie na tym wyjeździe czas na odkrywanie i czas na celebrację! Na tańce, ucztowanie, zabawę!

Tematem wspólnej pracy będą wzory wolnej kobiecości, Wolna Kobieta i tworzenie swojego życia z miejsca wolności. Skoncentrujemy się na tym, co nas wspiera, wzmacnia i otwiera drzwi do nowych przestrzeni.

Latem zakończyłyśmy nasze spotkanie wykładem o kulturach zorientowanych na współpracę i dominację i o tym, jak te kultury kształtują ludzkie doświadczenie. Chciałabym, żebyśmy teraz świadomie współ-tworzyły wzory pokoju, pokojowych relacji ze sobą, ze światem, z bliskimi.
Poprowadzi nas odkryty przez Aniję wzór dojrzałej, wolnej kobiecości: Kobieta- Dziewczynka-Wiedźma (wewnętrzna starszyzna).
Postawimy siebie żywą w centrum naszego życia. Będzie też czas na odkrycia własne.

Natalia Miłuńska – twórczyni strony www.miesiaczka.com i firmy Naya, produkującej ekologiczne podpaski. Od kilkunastu lat odbudowuje w Polsce tradycję Czerwonego Namiotu, prowadzi wykłady, warsztaty i ceremonie dla kobiet i dziewczynek, a także Krąg Snów oraz sesje indywidualne pracy z ciałem i snami. Z wykształcenia antropolożka kultury, w swojej pracy łączy wiedzę naukową, doświadczenie wyniesione z kręgów kobiet i z podróży, w których poszukiwała nowych wzorców kobiecości. Od lat współtworzy Stowarzyszenie Kobiet Dakini, od 2013 roku współtworzy projekt duchowakreta.pl i współprowadzi wyprawy na Kretę razem ze swoją mamą, Aniją Miłuńską. Autorka książki „7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki, czyli jak zamienić ból w przyjemność”.

Termin: 7-9 marca 2020 r.
7 marca, godz. 10-18.00
8-9 marca godz. 10-14.00
Pozostały czas wolny – wspólne lub samotne aktywności / odpoczynek

Miejsce: Uroczysko Sosnówka
Koszt:
Warsztat:
– przy zgłoszeniu i wpłacie zaliczki do 31 grudnia 2019 roku: 500,00 zł/os.
– przy zgłoszeniu i wpłacie zaliczki po 31 grudnia 2019 roku: 600,00 zł/os.
Nocleg z pełnym wyżywieniem (3 posiłki wegetariańskie): 140,00 zł/os/dobę (łącznie 305,00 zł – 2 noclegi, śniadania, kolacje i 3 obiady)
Zaliczka bezzwrotna: 300,00 zł/os

Pozostała kwota do opłaty w dwóch ratach w 2020 roku (305,00 zł do 31 stycznia 2020 r. i 200,00 zł do 29 lutego 2020 r.)

Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

Wydarzenie na FB.

Zapraszamy!

Zgłoszenie i opłacenie zaliczki za udział w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem Regulaminu, cennika oraz warunków uczestnictwa.