Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Czerwony Namiot na Ziemi – warsztat dla kobiet z Natalią Miłuńską

Warsztat dla kobiet – zakochaj się w sobie, czyli jak polubić swoje ciało i czerpać siłę ze swojej kobiecości.

Jest taka siła, która nie kłóci się z delikatnością. To siła, która płynie z dobrej relacji z samą sobą. Spokojnej, pełnej miłości i wsparcia. To siła, która płynie z dobrej relacji z własnym ciałem.

Jeśli:

  • chcesz nauczyć się, jak wspierać samą siebie na ścieżkach życia
  • odnaleźć źródło wielkiej siły w dobrej relacji z własnym ciałem
  • pożegnać surowe ocenianie i krytykanctwo samej siebie
  • znaleźć w twojej kobiecej linii to, co dobre i wzmacniające
  • nauczyć się, jak być wyrozumiałą i szczerą przyjaciółką samej siebie

zapraszamy Cię na warsztat!

Bardzo często my, kobiety, jesteśmy krytyczne i oceniające wobec samych siebie i wobec naszych ciał. Krytyka, z jaką zetknęłyśmy się w życiu, staje się naszym wewnętrznym głosem, który zawsze potrafi znaleźć dziurę w całym i nie dostrzega naszego piękna, potencjału twórczego, wspaniałych pomysłów. Z tym głosem można się skutecznie pożegnać nie walcząc z nim, a budując dobrą, wspierającą relację z sama sobą.

Chcę podzielić się z Tobą moją ścieżką miłości do siebie i totalnej akceptacji ciała. Wiem, że właśnie miłość do siebie, widzenie tego, co w nas samych dobre, pozwala nam wzrastać i rozwijać się. Dlatego zapraszam Cię na spotkanie Czerwonego Namiotu na ziemi, wśród drzew.

Spotkamy się w kręgu kobiet, będziemy tańczyć przy ogniu, bosymi stopami. Będziemy odnawiać nasze połączenie z ciałem i ziemią. Będziemy doświadczać wspierającej obecności kręgu kobiet, radości bycia razem.

Na warsztacie:

  • odnowimy naszą więź z ziemią i nauczymy się, jak czerpać z niej siłę i wsparcie
  • w radosny, bezpieczny sposób będziemy odzyskiwać dobry kontakt z ciałem
  • wspólnie zapalimy ogień
  • zaprosimy to, co zdrowe, dobre i twórcze w naszej rodzinnej linii kobiecej

Naszym symbolem i przewodniczką w tym procesie będzie Borsuczyca, zwierzę szczególnie związane z mądrością Ziemi. Borsuki wybierają zawsze to, co zdrowe, nie rozumieją pociągu do autodestrukcji, niszczenia. Znają moc zdrowych korzeni, siłę stawania za sobą, czucia i mówienia mocno NIE i TAK. Pomagają wybierać radykalnie to, co dla nas zdrowe, dobre i wspierające.

Od kilku lat przyjeżdżam na Podlasie prowadzić warsztaty i zawsze czuję, że moc Borsuczycy jest obecna w tej ziemi, w ludziach, których tu spotykam.

Prowadząca:
Natalia Miłuńska – kobieta, która kocha swoje ciało. Edukatorka, twórczyni strony www.miesiaczka.com i firmy Naya produkującej ekologiczne podpaski. Od 10 lat odbudowuje w Polsce tradycję Czerwonego Namiotu, prowadzi wykłady, warsztaty i ceremonie dla kobiet i dziewczynek, a także Krąg Snów oraz sesje indywidualne pracy z ciałem i snami.
Z wykształcenia antropolożka kultury, w swojej pracy łączy wiedzę naukową, doświadczenie wyniesione z kręgów kobiet i z podróży, w których poszukiwała nowych wzorców kobiecości.
Od lat współtworzy Stowarzyszenie Kobiet Dakini, od 2013 roku współtworzy projekt Kobieta Piękna z Natury.

Termin: 25, 26 lipca 2015
Miejsce: Uroczysko Ruczaj w Karczmisku k. Czarnej Wsi Kościelnej
Koszt: 160 zł/os.  plus nocleg (40 zł/os.)
Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

Zapraszamy!

Czerwony Namiot

Zdjęcie z archiwum Stowarzyszenia Kobiet Dakini.