Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Specjaliści dla Mam

W ramach Mlekoteki i  Tygodnia Promocji Karmienia Piersią w Białymstoku zapraszamy Was po raz pierwszy na cykl trzech wyjątkowych spotkań ze specjalistami.

1. Mama i dziecko – spotkanie z fizjoterapeutką dziecięcą i dietetyczką
Środa 31 maja 2017 roku, godz. 11.00-13.00

A. Podczas warsztatów porozmawiamy o prawidłowych pozycjach mamy i dziecka podczas karmienia. Omówimy czynniki wpływające na przyjmowanie pokarmu przez dziecko oraz sposobach radzenia sobie z problemami karmienia w pierwszych miesiącach życia dziecka.

Nasz gość: Ewelina Kamińska – jestem fizjoterapeutą specjalizującym się w terapii niemowląt i dzieci. Dbam o prawidłowy rozwój motoryczny dzieci od ich najmłodszych lat.
Armedis Ośrodek Rehabilitacji.

B. Czas na stałe posiłki, czyli co podać po 6 m-cu życia dziecka. Komponowanie zrównoważonych posiłków dla dzieci w drugim półroczu życia.

Nasz gość: Agnieszka Siekanowska – Specjalistka Odżywiania i Odchudzania, Promotorka zdrowego żywienia dzieci i ich rodziców zgodnie z Tradycyjną Medycyną Chińską oraz osiągnięciami współczesnej dietetyki. Mama dwóch przedszkolaków.  Green Team

2. Prawa mamy – spotkanie z trenerką prawa pracy
Piątek 2 czerwca 2017 roku, godz. 13.00-15.00

Rodzicielstwo w prawie pracy – praktyczne informacje. Omówimy przepisy prawa dotyczące kobiet w ciąży, matek karmiących oraz wsparcia dla rodzin z dziećmi.

Nasz gość: Eliza Karwowska – trener w Centrum Informacyjno Konsultacyjnym Zielona Linia. Mama siedmiolatka, prywatnie – orędowniczka karmienia i długiego karmienia

3. M-Lek-O – spotkanie z farmaceutką i stomatolożką
Sobota 3 czerwca 2017 roku, godz. 12.00-14.00

A. M-Lek-O, czyli farmakoterapia podczas laktacji. Możliwości, trudności i niebezpieczeństwa przyjmowania leków podczas karmienia piersią.

Nasz gość: Maria Piekutowska, farmaceutka z ośmioletnim stażem w aptece, miłośniczka natury z ponad trzydziestoletnim stażem w lesie. obecnie pełnoetatowa mama karmiąca prawie rocznego Ludwika.

B. Mama karmiąca u dentysty. Wpływ karmienia piersią na uzębienie mamy i dziecka. Co wpływa na stan zdrowia zębów naszych dzieci? Wizyta u dentysty – co wolno u dentysty podczas ciąży i karmienia piersią?

Nasz gość: Anna Biegańska – potrójna mama, żona i lekarz dentysta, od 6 lat przy fotelu.

Wydarzenie na FB.

Zgłoszenia i zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne, możliwa dobrowolna donacja na lokal.