Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Rozkwit w TVP i Radio Białystok

W trakcie trwania tegorocznych Dni Bliskości Rozkwit został po raz pierwszy sfilmowany przez TVP Białystok. W Obiektywie zrelacjonowano warsztat masażu dziecięcego.

Do obejrzenia tutaj (od 17:25 minuty).

Masaż 3

Zdjęcie FotoAIR

TVP Białystok

Źródło zdjęcia.

Na stronie TVP artykuł z krótką wzmianką o Rozkwicie:

„Emilia Jaworska uczy matki masażu niemowlęcego. Pokazuje, jak ułożyć dziecko i jakie czynności po kolei wykonywać. Korzyści z takiego masażu – jej zdaniem – odnosi cała rodzina, zwłaszcza jeśli uczestniczy w nim także ojciec. – Dziecko uczy się bezpiecznego dotyku, uczy się w pewnym sensie rodziców. Uczy się tego, że ma poświęcony czas. Buduje się przywiązanie na tej podstawie – mówi Emilia Jaworska z Centrum Naturalnego Rodzicielstwa w Białymstoku. I odwrotnie – rodzice poznają swoje dziecko, uczą się jego języka.”

Poza tym w programie Rozmowa Dnia  który  obejmuje spotkania z ciekawymi ludźmi, podczas których omawiane są ważne tematy społeczno-kulturalne dotyczące naszego regionu – Emilka Jaworska, właścicielka Rozkwitu razem z Anną Sawoń rozmawiały o tym kim są doule, co oznacza rodzicielstwo bliskości i jakie perełki przygotowałyśmy w trakcie tegorocznej edycji Dni Bliskości.

Do obejrzenia tutaj.

Zaś w piątek 17 października ok. godz. 13:40 w audycji filmowej „Ale Kino!” Radia Białystok Emilka Jaworska opowiedziała o filmie Microbirth poród w skali mikro”: co to za obraz i dlaczego jest ważny. Premierowy pokaz filmu można było obejrzeć w piątek 17.10. o godz. 17 w Centrum Naturalnego Rodzicielstwa Rozkwit. Następny odbędzie się 22 listopada o godz. 12.30.

Fragment audycji Ale kino! w Radiu Białystok /czas 4:53

logo_radia_bialystok