Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Pokaz filmu PORÓD W EKSTAZIE

„Poród w ekstazie” to dający do myślenia, pełen pasji i siły film o porodzie naturalnym. Rozprawia się z fałszywymi przekonaniami na temat porodu, którym ulegały całe pokolenia kobiet. Kobiety, które wystąpiły w filmie, przeszły przemianę dzięki sile drzemiącej w ich ciałach.
Debra Pascali-Bonaro, twórczyni filmu, rzuca ostateczne wyzwanie krążącym w naszej kulturze mitom, ujawniając widzom wspaniałe, emocjonalne, duchowe i fizyczne uniesienie, jakiego źródłem mogą być narodziny. Pokazuje, że kobiety mogą cieszyć się porodem, a nie tylko go znosić. Pascali-Bonaro rzuca wyzwanie powszechnym uprzedzeniom, zapraszając widzów do obejrzenia najbezpieczniejszego, najłatwiejszego i najprzyjemniejszego sposobu urodzenia dziecka.

O twórczyni:
Debra Pascali – Bonaro – Instruktorka szkoły rodzenia wg metody Lamaze od 26 lat, autorka książek, znana w świecie propagatorka porodu normalnego. Prowadzi wykłady dla przyszłych położnych, pielęgniarek i lekarzy na 3 amerykańskich uniwersytetach. Jako certyfikowany trener prowadzi szkolenia dla douli.
Zasiada w zarządach organizacji działających na rzecz poprawy opieki nad matką i dzieckiem, współpracuje z wieloma amerykańskimi i światowymi organizacjami, których celem jest obniżenie śmiertelności okołoporodowej. Pracę nad filmem rozpoczęła w 2002 roku. Dokumentacji do filmu poszukiwała podróżując do Nowej Zelandii, Meksyku, Wielkiej Brytanii i Ameryki Południowej.
Więcej informacji na: www.orgasmicbirth.com

Informacje o filmie:
Czas trwania: 85 min.
Reżyseria: Debra Pascali-Bonaro
Produkcja polskiej wersji językowej oraz opis filmu: Fundacja Rodzić po Ludzku
Pokaz pod patronatem: Stowarzyszenie DOULA w Polsce

Trailer filmu:

Termin: 19 grudnia 2014 roku
Godzina: 17.00
Koszt: 10,00 zł
Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl
Po filmie czas na dyskusję.

Wydarzenie na FB.

Zapraszamy!