Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Prowadzący

Magda Słoma

Magdalena Słoma

Magdalena Słoma – położna środowiskowo-rodzinna, doradca laktacyjny i pielęgniarka

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku położnictwo, a także pielęgniarstwo na Uniwersytecie Medycznym. Dodatkowo jestem doradcą laktacyjnym.

W krótkim, ale jakże intensywnym czasie nabywania praktyki położniczej pracowałam na oddziale położniczym, a także oddziale intensywnej terapii noworodka. Obecnie zajmuję się indywidualną opieką nad pacjentkami przygotowującymi się do ciąży, oczekującymi na dziecko, przygotowuję do porodu, a przede wszystkim świadczę wizyty po porodzie mamie i dziecku ze szczególnym wsparciem w karmieniu piersią.

Jestem entuzjastką rodzicielstwa bliskości, zawodowo doradcą karmienia piersią i noszenia w chuście. W swojej pracy czuwam nie tylko nad zdrowiem fizycznym mamy i dziecka, ale także nad budowaniem matczynej więzi ważnej dla prawidłowego rozwoju dziecka. Chciałabym przekazać wizję świadomego macierzyństwa jako najpiękniejszego okresu rozkwitu w życiu kobiety. Nieustannie biorę udział w szkoleniach i kursach, które pomagają mi zdobywać nowe umiejętności w praktyce położniczej.

W wolnym czasie eksperymentuję kulinarnie przy pieczeniu chleba i innych smakołyków, podróżuję w nieznane, zimową porą jeżdżę na nartach i czytam książki.