Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Kulisy Mlecznej Krainy

Zainspirowane laktacyjnymi zdjęciami, zrealizowałyśmy Mleczną Krainę! Oto kulisy sesji.

Była to wspólna praca:
1. Fotografki i mamy (też karmiącej) Aliny z FotoAiR oraz jej męża Radka.

Jesteśmy parą od początku fotograficzną. Aparat jest nieodłączną częścią naszego życia. To pasja, natchnienie i miłość. Kochamy fotografię, jednak każdy z nas patrzy na świat inaczej. Dzięki temu, każdy z Was, znajdzie u nas coś co mu się spodoba.
Specjalizujemy się w reportażu, ale fotografia studyjna, dziecięca czy komercyjna też nie są nam obce.

Mleczna_kraina_kulisy (8)

Mleczna_kraina_kulisy (9)

Mleczna_kraina_kulisy (16)

2. Dziewczyn od makijażu i fryzur:

– Iwona Akasha – AKASHA Iwona Pielecka-Mackiwicz – stylistka i projektatka (na sesji w podwójnej roli – również modelki).

Zajmuję się szyciem i prowadzeniem kursów szycia. Interesuję się modą, wizażem, kocham zwierzęta i lubię się nie nudzić. Jestem osobą kreatywną i uśmiechniętą oraz mamą wspaniałego Alanka.

Mleczna_kraina_kulisy (1)

Mleczna_kraina_kulisy (6)

Mleczna_kraina_kulisy (15)

Mleczna_kraina_kulisy (13)

– Świat Kamili – odzież damska, make-up – Kamila Lebiedziewicz – właścicielka butiku z modną odzieżą damską i makijażem „Świat Kamili”

Świat Kamili to niezwykły butik, w którym można się ubrać i umalować. To miejsce dla kobiet szukających modowych inspiracji, posiadające w swojej ofercie nową odzież damską, pochodzącą od sprawdzonych producentów krajowych, jak i zagranicznych oraz starannie wyselekcjonowaną odzież outletową. Ponadto oferuje profesjonalne wykonanie makijażu okolicznościowego, ślubnego, wieczorowego, do sesji zdjęciowej. Makijaż wykonywany jest renomowanymi kosmetykami przeznaczonymi dla profesjonalistów, dzięki czemu jest wyjątkowo trwały i efektowny.

Mleczna_kraina_kulisy (4)

Mleczna_kraina_kulisy (17)

– Fryzjerstwo i Wizaż – Pamela Wiesławska – stylista fryzur

Profesjonalnym modelowaniem fryzur zajmuję się od pięciu lat. Z wykształcenia jestem grafikiem, ale odkąd pamiętam, zawsze lubiłam upinać włosy. Umiejętność ta stopniowo przerodziła się w pasję. Postanowiłam szlifować mój warsztat. Ukończyłam szkołę fryzjerską, zrobiłam kurs wizażu. Z czasem uświadomiłam sobie, że dobrze dobrana fryzura i makijaż są w stanie uwydatnić często skrywaną na co dzień kobiecość i dodać pewności siebie.

Do współpracy przy sesji zdjęciowej Mleczna kraina zmotywował mnie fakt, że sama jestem mamą półrocznej Łucji.  Macierzyństwo to cudowny okres, w którym skupiamy całą swoją energię na naszych maluszkach. Ważne jednak, żeby nie zapomnieć w tym wszystkim o sobie i być nadal atrakcyjną każdego dnia. Myślę, że Mleczna kraina w pełni to odzwierciedla – jesteśmy piękne.

Mleczna_kraina_kulisy (7)

Mleczna_kraina_kulisy (10)

– Kasi Sasinowskiej

Jak ktoś prosi mnie, żebym powiedziała o sobie parę słów zaczynam od zdania: Chemiczka z wykształcenia, kosmetyczka z zamiłowania. Zdobyłam tytuł magister chemii i równocześnie zdałam egzamin zawodowy na kosmetyczkę. Jednak na co dzień pracuję jako przedstawiciel w dużej firmie farmaceutycznej. Maluję w sumie od zawsze, na początku na kartce papieru, później na sobie. Wizaż to prawdziwa pasja, nie ma dnia, żebym nie podpatrywała nowych technik i nie wykorzystywała ich na sobie. Marzenie?! Aby kiedyś pasję zamienić w swoją pracę.

Mleczna_kraina_kulisy (2)

Mleczna_kraina_kulisy (3)

Mleczna_kraina_kulisy (5)

3. Z naszym rozkwitowym wkładem organizacyjnym. I doulowym. 

Mleczna_kraina_kulisy (18)

A na czele były modelki i małe ssaki…

Efekty tutaj: Mleczna Kraina i tutaj: Mleczna Rzeka przy Mlecznej Krainie.

Oto sesja w jednym ujęciu. Niech nie dziwią Was teraz opinie mam o cudownym popłudniu na białostockiej łące!

Mleczna_kraina_kulisy (11)

Mleczna_kraina_kulisy (12)