Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Krąg Snów z Natalią Miłuńską

Czy fascynują cię sny? Czy chciałabyś znaleźć klucz do ich zrozumienia? Czy miałaś/łeś ważny, poruszający sen, którym chciałaś/łeś podzielić się z innymi? Sen, który zapadł w pamięć, który chciałoby się zrozumieć, a nawet – urzeczywistnić? Jeśli tak, jeśli sny są dla Ciebie ważne – zapraszam Cię na spotkanie, podczas którego będziemy zgłębiać sny i śnienie.

Zapraszam Cię na spotkanie KRĘGU SNÓW.

Podczas spotkania będziesz mogła/mógł doświadczyć nowatorskiej metody pracy ze snami, jaką jest Krąg Snów. Wywodząca się z rdzennych kultur, opisana i wypraktykowana przez terapeutkę Connie Kaplan metoda sprawia, że sny stają się narzędziem transformacji, źródłem wiedzy, odwagi i inspiracji.

Być może spotkanie to stanie się zalążkiem białostociego Kręgu Snów?

Weż ze sobą swój zeszyt ze snami, jeśli prowadzisz taki dziennik, albo zapisz na kartce jakiś swój ważny sen. Do zobaczenia!

Prowadząca – Natalia Miłuńska: Przez życie prowadziły mnie sny – w bliskich relacjach, poszukiwaniu pracy, życiowych transformacjach. Poznałam wiele ciekawych, psychologicznych i terapeutycznych szkół zajmujących się snami, ale czułam, że w snach jest o wiele, wiele więcej. W 2008 trafiła do mnie książka Connie „Śnienie jako duchowa praktyka” i zapragnęłam poznać jej autorkę. W 2009 ukończyłam Dream Circle Leadership Course i zaczęłam prowadzić krąg snów. Przez następne pięć lat jego działania wiele się nauczyłam o snach, poznałam wielu pięknych śniących, miałam okazję i zaszczyt poznać wiele, wiele snów różnych ludzi, dzięki czemu zajrzałam „pod podszewkę rzeczywistości”.

Z wykształcenia jestem antropolożką współczesności. Stworzyłam autorską, unikalną metodę pracy z cyklem i ciałem. Od 13 lat odbudowuję w Polsce tradycję Czerwonego Namiotu, prowadzę wykłady, warsztaty i ceremonie dla kobiet i dziewczynek, a także Krąg Snów oraz sesje indywidualne pracy z ciałem i snami. Stworzyłam stronę www.sklep.miesiaczka.com i firmę Naya produkującą ekologiczne podpaski. Przez lata współtworzyłam Stowarzyszenie Kobiet Dakini, od 2013 roku współprowadzę wyprawy na Kretę razem z moją mamą, Aniją Miłuńską, więcej na www.sladamibogini.pl   Napisałam też książkę: 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki, czyli jak zamienić ból w przyjemność.

Termin: 14 marca 2019 roku
Godzina: 17.00-20.00
Koszt: 70,00 zł/osoby
Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

Wydarzenie na FB.

Zapraszamy!

Zgłoszenie i opłacenie zaliczki za udział w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem Regulaminu, cennika oraz warunków uczestnictwa.