Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Krąg Snów w Czerwonym Namiocie – warsztat dla kobiet z Natalią Miłuńską

Zapraszam Cię na wyjątkowe spotkanie kobiet w pełni lata, na pięknej Suwalszczyźnie, wśród jezior i lasów, na Krąg Snów w Czerwonym Namiocie.

Pełnia życia – Pełnia kobiecości – Kobiece poszukiwanie Wizji – Zasilanie jej do życia energią seksualności, cielesności, owulacji – Urzeczywistnianie snów

Jak tworzyć swoje życie? W zgodzie ze sobą, w równowadze między dawaniem a przyjmowaniem, aktywnością a odpoczynkiem, dbaniem o siebie a byciem z innymi i dla innych.
Z przyjemnością i poczuciem sensu.

Znalazłam dwa klucze do tworzenia swojego życia. Kobiety różnych kultur i czasów wchodziły w kontakt ze sobą, ze swoja duszą, poprzez sny i wizje. Śniły swoje życie. A potem, korzystając z twórczej mocy naszych macic, kobiecego brzucha, seksualnej energii rodziły swoje wizje do życia.
Zapraszam Cię do takiego doświadczenia.

W jakim miejscu swojej wędrówki jesteś?
Czy czujesz sens swojego życia?
Czy widzisz ścieżkę przed sobą?
Na warsztacie poszukamy wizji, będziemy śnić wspólnie. Zanurzymy się w śnieniu, poprosimy o pomoc twórczą wyobraźnię. Jaką przyszłość chcesz dla siebie wyśnić?
Co chcesz osiągnąć, czego doświadczyć przez następne lata?
Gdzie prowadzi Cię Twoja dusza?

Wyruszymy po inspirację i wgląd, po kontakt ze sobą i wskazówki do świata przyrody, do ziemi, jezior, lasu i jego mieszkańców. Wyruszymy w podróż w głąb siebie, z bębnem, z rozluźnionym ciałem na spotkanie z naszą wolną duszą. Gdzie nas zaprowadzi? Jakie przekazy nam przyśle?

Spotkamy się w Kręgu Snów, żeby podzielić się snami i wizjami. Będziemy obdarowywać się nimi nawzajem. A potem połączymy się z macicą, z twórczą siłą dawania życia, która w nas mieszka. I tchniemy życie w nasze sny i wizje, aby mogły nabrać kształtu i się urzeczywistnić w codziennym życiu.

By obudzić tę twórczą energię, będziemy pracować z naszą seksualnością, z energią seksualną, która jest w swej istocie energią życia. Otworzymy przestrzeń na mówienie o naszej seksualności w bezpiecznej przestrzeni Czerwonego Namiotu. Zastanowimy się też wspólnie, jaka jest rola mężczyzn i męskiej energii w tym procesie, dotkniemy tematu relacji i tworzenia dobrych związków. Będziemy wspólnie odzyskiwały prawo do samostanowienia, do rozkoszy, do mówienia Nie i Tak.
By dopełnić spotkanie ułożymy wspólną Mandalę naszych Snów.

Żeby wziąć udział w tym spotkaniu nie musisz być wyjątkową śniącą. Każda kobieta ma w sobie moc śnienia i rodzenia – tworzenia.

Metody pracy:
Będziemy pracować ze snami metodą Kręgu Snów Connie Kaplan. Connie, oprócz psychologicznych, potrzega jeszcze 12 innych rodzajów snów. Śnienie traktuje jako proces twórczy, a nie odtwórczy. Krąg Snów jest spotkaniem, ceremonią, w której dzielimy się snami i doświadczamy połączenia, jedności w wielkiej Sieci Snów. Więcej o tej metodzie możesz przeczytać na blogu www.kragsnow.blogspot.com i w książce Connie Kaplan „Śnienie jako praktyka duchowa”.
Będziemy pracować z seksualnością metodą Czerwonego Namiotu Natalii Miłuńskiej. Z poszanowaniem indywidualnych granic każdej uczestniczki będziemy pracować poprzez taniec i ruch, łącząc świadome czucie z intelektualnym poznaniem. Będziemy pracować kręgiem, wspólnotą kobiet, która ma większą moc tranformowania starych wzorców i tworzenia nowych. Więcej o tej metodzie możesz przeczytać na stronie www.miesiaczka.com i w książce Natalii Miłuńskiej „7 skutecznych sposobów na ból miesiączkowy, czyli jak przemienić ból w przyjemność”.

Natalia Miłuńska – twórczyni strony www.miesiaczka.com i firmy Naya, produkującej ekologiczne podpaski. Od kilkunastu lat odbudowuje w Polsce tradycję Czerwonego Namiotu, prowadzi wykłady, warsztaty i ceremonie dla kobiet i dziewczynek, a także Krąg Snów oraz sesje indywidualne pracy z ciałem i snami. Z wykształcenia antropolożka kultury, w swojej pracy łączy wiedzę naukową, doświadczenie wyniesione z kręgów kobiet i z podróży, w których poszukiwała nowych wzorców kobiecości. Od lat współtworzy Stowarzyszenie Kobiet Dakini, od 2013 roku współtworzy projekt duchowakreta.pl i współprowadzi wyprawy na Kretę razem ze swoją mamą, Aniją Miłuńską. Autorka książki „7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki, czyli jak zamienić ból w przyjemność”.

Termin: 26-29 lipca 2018 r.
26 lipca, godz. 16-19.00
27, 28 i 29 lipca godz. 10-14.00
Pozostały czas wolny.
(Istnieje możliwość przyjazdu na agroturystykę od wtorku 24 lipca.)

Miejsce: Agroturystyka Pod Skarpą Kleszczówek (Suwalski Park Krajobrazowy)
Koszt:
Warsztat:
– przy zgłoszeniu i wpłacie zaliczki do 20 maja 500,00 zł/os 
– przy zgłoszeniu i wpłacie zaliczki po 20 maja 550,00 zł/os
Nocleg: 40,00 zł/os/noc
Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

Wydarzenie na FB.

Zapraszamy!

Zgłoszenie i opłacenie zaliczki za udział w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem Regulaminu, cennika oraz warunków uczestnictwa.