Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Krąg Opowieści Porodowych

Krąg Opowieści Porodowych to czwarta edycja ogólnopolskiej inicjatywy, by w jednym czasie, jednego dnia, w różnych miejscach w Polsce kobiety usiadły w kręgu, by pozytywnie mówić o porodzie.
W 2014 roku po raz pierwszy w blisko 40 Kręgach zasiadło ponad 400 kobiet, w 2015 roku kręgów było już 42. W tym roku zapowiada się ich ponad 60!

naglowek_fb_KOP_2017

ORGANIZATORKI:
Stowarzyszenie DOULA w Polscewww.doula.org.pl
Matecznikwww.matecznik-poznan.pl

MATRONATY:
Fundacja Rodzić po Ludzku www.rodzicpoludzku.pl
Stowarzyszenie Dobrze Urodzeni www.dobrzeurodzeni.pl
Wydawnictwo Mamania www.mamania.pl
Portal dziecisawazne.pl www.dziecisawazne.pl

Projekt Krąg Opowieści Porodowych ma na celu ukazać pozytywne oblicze porodu. Poród może być mocnym i pięknym przeżyciem. Wzmacnia, rozwija i daje ogromną wewnętrzną siłę. Głęboko porusza i transformuje, po nim życie nabiera nowego wymiaru.

Na spotkanie zapraszamy wszystkie Kobiety – zarówno te, które o byciu Mamą dopiero myślą, te, które Matkami wkrótce zostaną, jak i te, które Mamami już są – od miesiąca, roku, 10 lat czy więcej. Przyjdźcie i opowiedzcie swoją historię! Nieważne, czy rodziłyście w domu czy w szpitalu.
Nieważne, czy był to poród naturalny, czy przez cesarskie cięcie.
Przyjdźcie i podzielcie się tym wspomnieniem z innymi.

Zapraszamy kobiety, które mają za sobą doświadczenie porodu pięknego, głębokiego, jak i trudnego. W każdym porodzie poszukamy miejsca mocy i piękna, dobrego, wzmacniającego aspektu. Pomóżcie nam Odczarować Poród!

W bezpieczeństwie kręgu stworzymy razem przestrzeń na podzielenie się swoimi historiami porodowymi. Przyjdźcie i otwórzcie się na siebie i na swoje opowieści.

Krąg Opowieści Porodowych wchodzi w skład białostockich obchodów Międzynarodowego Tygodnia Douli.
Odbędzie się w piątek 24 marca o godzinie 11.00. w Rozkwit Centrum Naturalnego Rodzicielstwa.

Przynieście ze sobą przedmiot, który kojarzy się Wam z porodem albo symbolizuje go. Mogą to być: pamiątki, wiersze, malunki, pamiętniki, chusty, zdjęcia.

Spotkajmy się szanując każdą opowieść, jako źródło mocy, akcentując to, co wzmacnia, łączy, tworząc pozytywny obraz narodzin dla siebie, dla przyszłych dzieci, dla świata!

Spotkania maja charakter otwarty. Składka na salę: 10 zł/os.
Z uwagi na sprawy organizacyjne obowiązują wcześniejsze zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl 

Wydarzenie na FB.

Serdecznie zapraszamy!