Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Laktacyjna Grupa Wsparcia Mleczna Droga / Karmienie a uroginekologia

Zapraszamy na kolejne spotkanie Laktacyjnej Grupy Wsparcia.

Ideą nadrzędną jest wspieranie w bieżącej sytuacji, ale proponujemy też temat przewodni. Tym razem będzie brzmiał: Karmienie a uroginekologia.

Na spotkaniu dowiesz się jaki wpływ na kręgosłup i mięśnie dna miednicy ma pozycja ciała podczas karmienia piersią, podnoszenia i odkładanie dziecka. W jaki sposób chronić dno miednicy, by przeciwdziałać takim problemom jak nietrzymanie moczu, obniżenie narządów, a także bóle kręgosłupa.

O tym wszystkim oraz o naszych bieżących karmieniowych troskach i radościach podczas najbliższego spotkania Mlecznej Drogi.

Naszym gościem będzie Ewelina Danowska – Certyfikowana Terapeutka Uroginekologiczna. Od 3 lat pasjonuje sie terapią Dna miednicy mniejszej, kobiet w ciąży i połogu. W swojej pracy wykorzystuje elementy terapi manualnej, osteopatii ginekologicznej oraz elementy koncepcji Bebo. Obecnie mama pół rocznego Franka.

Artykuł o naszej grupie wsparcia.

Data: 28 marca 2018 roku, godz. 9.30-11.30
Koszt: 20,00 zł/os.
Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

Wydarzenie na FB.

Zapraszamy serdecznie!

Zgłoszenie i opłata za udział w Warsztatach są równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem Regulaminu, cennika oraz warunków uczestnictwa.