Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Ja, Ty, relacja – warsztat dla par z Agnieszką Stein

Kiedy jesteśmy z kimś w związku oprócz potrzeb swoich i partnera zaczynamy dbać też o naszą relację, rodzinę i wspólnotę. Jednak często zaczynamy poświęcać tyle czasu na relację i codzienne życie, że zaczyna być nam trudno.
Warto czasem więc wracać do podstaw. Przyglądać się sobie. Przyglądać się sobie nawzajem. Rozwijać swoją umiejętność dbania o siebie i komunikowania o swoich potrzebach w taki sposób, żeby nie ranić.
Zapraszamy na weekend dbania o siebie i relację. To czas, kiedy można zainwestować uwagę i energię w budowanie tego, co pomaga być w lepszym kontakcie na co dzień.
Na warsztacie będziemy uczyć się komunikować ze sobą i doświadczać piękna kontaktu z drugiem człowiekiem. Będziemy rozmawiać o tym, co ważne. Co proste, ale niełatwe.

Warsztat to przestrzeń na to, żeby posłuchać, porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami, ale także przede wszystkim, żeby lepiej poznać siebie, doświadczyć czegoś nowego i poćwiczyć nowe sposoby reagowania.
To, co zdarzy się na warsztacie zależy w dużym stopniu od tego, co przyniosą ze sobą uczestnicy. Każdy uczestnik zadając pytania, dzieląc się swoim doświadczeniem, uczestnicząc w ćwiczeniach staje się współtwórcą warsztatu.
Po warsztacie uczestnicy wychodzą z nowym doświadczeniem i nową wiedzą, ale też z mnóstwem nowych pytań i przemyśleń, które jeszcze długo w nich pracują.

Osoba prowadząca: Agnieszka Stein – psycholog, propagatorka rodzicielstwa bliskości, autorka książek www.agnieszkastein.pl

Termin warsztatu: 25, 26 sierpnia 2018 roku
Miejsce: Dom z Bala / Wizna
Koszt: 600,00 zł / warsztat / parę z noclegiem sob/niedz.

Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

Szczegóły organizacyjne podamy w mailu.
Ilość miejsc ograniczona!

Wydarzenie na FB.

Serdecznie zapraszamy.