Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Droga do porozumienia – warsztat dla par z Agnieszką Stein

Rodzicielstwo to nie tylko relacja z dzieckiem, ale też najczęściej z partnerem, który jest drugim rodzicem tego dziecka.
Teoria więzi staje się coraz częściej dla rodziców inspiracją nie tylko w odniesieniu do wychowania dzieci, ale też w bliskich relacjach z ważnymi dla nich dorosłymi.

Na warsztat zapraszamy szczególnie pary, które chcą sobie razem odpowiedzieć na pytanie jak budować swój związek, żeby wzbogacał życie rodziców oraz dzieci.
Poszukamy odpowiedzi na pytanie jak dbać o relacje z partnerem tak, aby wspierać się nawzajem w rodzicielskich działaniach.
Zobaczymy jaką rolę pełnią w życiu dorosłych bliskie relacje z innymi dorosłymi i jak wykorzystać wiedzę o budowaniu więzi nie tylko w odniesieniu do dzieci.
Odpowiemy sobie na pytania o to, jak dzieci radzą sobie z tym, że rodzice nie zgadzają się ze sobą, przeżywają trudne chwile, doświadczają różnicy zdań. Zobaczymy jak to, co dzieje się między rodzicami oddziałuje na rozwój dzieci i jak to zrobić, żeby to oddziaływanie było pozytywne.

Warsztat to przestrzeń na to, żeby posłuchać, porozmawiać, podzielić się swoimi doświadczeniami, ale także przede wszystkim, żeby lepiej poznać siebie, doświadczyć czegoś nowego i poćwiczyć nowe sposoby reagowania.
To, co zdarzy się na warsztacie zależy w dużym stopniu od tego, co przyniosą ze sobą uczestnicy. Każdy uczestnik zadając pytania, dzieląc się swoim doświadczeniem, uczestnicząc w ćwiczeniach staje się współtwórcą warsztatu.
Po warsztacie uczestnicy wychodzą z nowym doświadczeniem i nową wiedzą, ale też z mnóstwem nowych pytań i przemyśleń, które jeszcze długo w nich pracują.

Osoba prowadząca: Agnieszka Stein – psycholog, propagatorka rodzicielstwa bliskości, autorka książek „Dziecko z bliska” i „Dziecko z bliska idzie w świat.” www.agnieszkastein.pl

Data: 27, 28 sierpnia 2016 roku
Miejsce: Ptasie Radio
Koszt:  300,00 zł/osoby (2 dni warsztat + nocleg), czyli 600,00 zł/para
Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

Szczegóły organizacyjne podamy w mailu.
Ilość miejsc ograniczona!

Wydarzenie na FB.

Serdecznie zapraszamy.