Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Czerwony Namiot dla Mam i Córeczek (5-8 lat)

Zapraszamy mamy i córeczki do kobiecego kręgu. Będziemy razem tańczyć, bawić się i celebrować wyjątkową więź między mamą a córeczką.

Masz córeczkę i chciałabyś dać jej dobry, wspierający przekaz na temat kobiecości i kobiecego ciała? Pogłębić Waszą wyjątkową więź? Z radością i lekkością budować i przekazywać dobre wzorce bycia kobietą, bycia w kobiecym ciele, dać córce poczucie wolności i sprawczości?

Jeśli tak, zapraszam Was na warsztat! Wspólnie stworzymy piękną, bezpieczną kobiecą przestrzeń. Ożywimy tradycję Czerwonego Namiotu, w którym kobiety spotykały się, by przechodzić inicjację w kolejne etapy życia. Będziemy razem tańczyć, śpiewać, razem się bawić.
Każda mama i córka będą mogły spotkać się ze sobą, pogłębić łączącą je więź, a także razem stworzyć magiczną mapę swojej wspólnej krainy.

Warsztat dla dziewczynek w wieku 5-8 lat.

W piątek 20 kwietnia Czerwony Namiot dla Mam i Córek (9-13 lat)

Natalia Miłuńska – edukatorka, niezależna ekspertka, twórczyni strony www.miesiaczka.com i firmy Naya produkującej ekologiczne podpaski. Stworzyła autorską, unikalną metodę pracy z cyklem i ciałem. Od 10 lat odbudowuje w Polsce tradycję Czerwonego Namiotu, prowadzi wykłady, warsztaty i ceremonie dla kobiet i dziewczynek, a także Krąg Snów oraz sesje indywidualne pracy z ciałem i snami. Z wykształcenia antropolożka kultury, w swojej pracy łączy wiedzę naukową, doświadczenie wyniesione z kręgów kobiet i z podróży, w których poszukiwała nowych wzorców kobiecości. Przez lata współtworzyła Stowarzyszenie Kobiet Dakini, od 2013 roku współprowadzi wyprawy na Kretę razem ze swoją mamą, Aniją Miłuńską, więcej na sladamibogini.pl Autorka książki 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki, czyli jak zamienić ból w przyjemność.

Termin: 23 kwietnia 2018 r. godz. 17.00-19.00
Koszt: 80,00 zł/mamę i córkę
Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

Wydarzenie na FB.

Zapraszamy!

Zgłoszenie i opłacenie zaliczki za udział w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem Regulaminu, cennika oraz warunków uczestnictwa.