Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Czerwony Namiot – budzenie Seksualności – warsztaty dla kobiet

Zapraszam Cię na wyjątkowe spotkanie kobiet w intymnej, pięknej przestrzeni, w otoczeniu dzikiej podlaskiej przyrody.

Seksualność – rozkosz życia – przebudzenie zmysłów – moc joni – dobre wzorce relacji miłosnej.

Energia seksualna jest w swej istocie energią życia. Obudzenie jej i świadoma współpraca otwiera drzwi do zmysłowego, twórczego, spełnionego życia. Dzięki połączeniu z Twoją energią seksualną zyskasz korzenie, piec, ognisty napęd do Twoich twórczych projektów. Zaczniesz też doświadczać życia w zmysłowy, uważny, przytomny sposób.
Dlatego tej zimy otwieramy temat seksualności w bezpiecznej przestrzeni Czerwonego Namiotu.
– Czy czujesz się bezpiecznie w miłości?
– Czego potrzebujesz, żeby poddać się fali rozkoszy, doświadczyć oceanicznego orgazmu?
– Jak rozmawiać o miłości i jak współ-tworzyć zdrowe wzorce miłosnego spotkania?
Te tematy właśnie poruszymy podczas warsztatu.

W programie:
– budzenie zmysłów – głęboki relaks i doświadczanie zmysłowej strony życia
– wykład: zdrowe wzorce ludzkiej seksualności
– uwalnianie i praca z energią seksualną poprzez ruch, taniec, oddech
– prezentacja wizualna: Joni – drzwi do tajemnicy
– Krąg Opowieści Seksualnych – bezpieczna przestrzeń do szczerej rozmowy i uważnego słuchania, dzielenia się swoimi doświadczeniami, watpliwościami i pragnieniami.
– czas na relaks, odpoczynek, swobodne bycie ze sobą, zabawę, radość spotkania!

Na warsztacie stworzymy przestrzeń do szczerej rozmowy o ciele i seksualności. Będziemy rozmawiały o tym, czego potrzebujemy, żeby otworzyć się na naszą seksualność i kobiecość i swobodnie ją wyrażać. Przywrócimy szacunek należny naszemu ciału, będziemy odzyskiwać prawo do samostanowienia. Zastanowimy się też wspólnie, jaka jest rola mężczyzn i męskiej energii w tym procesie, dotkniemy tematu relacji i tworzenia dobrych związków.
Podczas spotkania będziemy budowały nasze poczucie bezpieczeństwa w sytuacjach intymnych. Jest ono kluczem do przeżywania rozkoszy. Będziemy budowały naszą pewność siebie i integralność – umiejętność mówienia Nie i Tak, także w sytuacjach intymnych.
Poznamy też techniki taneczne i oddechowe, które pomogą nam otworzyć ciało na doświadczenie rozkoszy. Zajęcia będą prowadzone z poszanowaniem granic każdej z uczestniczek, będziemy pracować z tym, co się pojawi, z tematami, które w obrębie seksualności/joni/rozkoszy okażą się najbardziej potrzebne.
Podczas wykładu chcę podzielić się odkryciami na temat zdrowego wzorca kobiecej seksualności i tym, co jest potrzebne, by kobieta mogła otworzyć się na rozkosz.

Każda z nas jest obdarzona niezwykłym darem – pięknym, kobiecym ciałem. To ciało łączy nas z rytmami ziemi i kosmosu, otwiera na rozkosz życia. Zapraszam na spotkanie, które pozwoli się tym cieszyć!

Natalia Miłuńska – twórczyni strony www.miesiaczka.com i firmy Naya, produkującej ekologiczne podpaski. Od kilkunastu lat odbudowuje w Polsce tradycję Czerwonego Namiotu, prowadzi wykłady, warsztaty i ceremonie dla kobiet i dziewczynek, a także Krąg Snów oraz sesje indywidualne pracy z ciałem i snami. Z wykształcenia antropolożka kultury, w swojej pracy łączy wiedzę naukową, doświadczenie wyniesione z kręgów kobiet i z podróży, w których poszukiwała nowych wzorców kobiecości. Od lat współtworzy Stowarzyszenie Kobiet Dakini, od 2013 roku współtworzy projekt duchowakreta.pl i współprowadzi wyprawy na Kretę razem ze swoją mamą, Aniją Miłuńską. Autorka książki „7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki, czyli jak zamienić ból w przyjemność”.

Termin: 7-10 luty 2019 r.
7 luty, godz. 16-19.00
8, 9 i 10 luty godz. 10-14.00
Pozostały czas wolny.
Miejsce: Niczeńka / Mościski k. Michałowa
Koszt:
Warsztat:
– przy zgłoszeniu i wpłacie zaliczki do 31 grudnia 500,00 zł/os 
– przy zgłoszeniu i wpłacie zaliczki po 31 grudnia 550,00 zł/os
Nocleg: 55,00 zł/os/noc
Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

Wydarzenie na FB.

Zapraszamy!

Zgłoszenie i opłacenie zaliczki za udział w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem Regulaminu, cennika oraz warunków uczestnictwa.