Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

BLW – wprowadzanie pierwszych posiłków

Pierwsze stałe posiłki – karmienie dziecka czy żywienie dziecka? Masz wybór.

Pozwalając dziecku na samodzielne jedzenie w momencie, gdy zacznie stabilnie siedzieć, okazujesz mu szacunek oraz pozwalasz prawidłowo rozwijać rączki, zmysł czucia, koordynację wzrokowo-ruchową, ułatwiasz mu sprawowanie samokontroli i umożliwiasz łagodne przejście w świat stałych pokarmów.
Jedzenie posiłków jest wielkim poligonem doświadczalnym dla Malucha. Dzieci uwielbiają jeść, gdy tylko rodzic im na to pozwoli.

Na spotkaniu dowiesz się:
– Jak nie wychować niejadka, a smakosza?
– Jak jedzenie wspomaga rozwój ruchowy i poznawczy dziecka?
– Jakie są zasady bezpieczeństwa przy podawaniu posiłków?
– Jakie akcesoria ułatwiają wprowadzanie posiłków, a które są zbędnymi gadżetami?
A co najważniejsze, poznasz metodę BLW (Bobas Lubi Wybór – Baby Led Weaning) i przekonasz się dlaczego warto ją praktykować.

Osoba prowadząca: Agnieszka Siekanowska – trenerka odżywiania, technolog żywności i żywienia człowieka. Kładzie nacisk na poznanie swego ciała, zbilansowane odżywianie z uwzględnieniem indywidualnych preferencji oraz nieforsującą aktywność fizyczną. Jest entuzjastką naturalnych rozwiązań, stosuje się do zasad ziołolecznictwa, medycyny naturalnej, kuchni Pięciu Przemian. Jest orędowniczką długiego karmienia naturalnego oraz żywienia dzieci żywnością nisko przetworzoną. Oczekująca mama dwójki chłopaków.

Termin: 5 marca 2019 roku
Godzina: 9.30-11.30
Koszt: 60,00 zł/osoby
Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

Zapraszamy!

Zgłoszenie i opłacenie zaliczki za udział w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem Regulaminu, cennika oraz warunków uczestnictwa.