Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Bliskościowa Grupa Wsparcia online / Wysoka wrażliwość

Zapraszamy na pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie Bliskościowej Grupy Wsparcia o temacie przewodnim: Wysoka wrażliwość.

Wysoko wrażliwi ludzie są wśród nas i jest ich całkiem sporo. Jednak wiele wrażliwych osób traktuje swój temperament jako problem i obciążenie. Kiedy w rodzinie pojawia się wysoko wrażliwe dziecko często rodzice mają dużo przemyśleń na temat tego, jak sobie z tą wrażliwością radzić. Ale też często myślą, że wysoka wrażliwość dziecka jest spowodowana tym, że to oni nie potrafią jakoś tego dziecka wspierać.
Jeśli jesteś wysoko wrażliwym rodzicem, masz wysoko wrażliwe dziecko albo zastanawiasz się czy przypadkiem źródłem trudności i wyzwań jakie napotykacie nie jest wysoka wrażliwość to spotkanie jest właśnie dla Ciebie.

Spotkanie przeznaczone jest dla rodziców dzieci w każdym wieku, zainteresowanych tą tematyką.

Prowadząca: Agnieszka Stein – psycholog, propagatorka rodzicielstwa bliskości, autorka książek, www.agnieszkastein.pl

Spotykamy się w otwartej grupie, w kręgu, z naszymi dziećmi w wieku do ok. roku, aby wymieniać się przeżyciami, rozmawiać o codzienności naszego rodzicielstwa, wyjaśniać wątpliwości i korzystać ze swoich doświadczeń. W przyjaznej atmosferze akceptacji znajdzie się przestrzeń na zadawanie pytań, dzielenie swoimi historiami, rozwiewanie rozterek i wspólną radość przebywania z innymi rodzicami.

Termin: 30 marca 2020 roku
Godzina: 16.30-19.30
Koszt: 80,00 zł/osoby
Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

Wydarzenie na FB.

Wydarzenie odbędzie się online w pokoju aplikacji zoom. Osobom zgłoszonym wyślemy szczegóły organizacyjne.

Zapraszamy!

Zgłoszenie i opłacenie zaliczki za udział w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem Regulaminu, cennika oraz warunków uczestnictwa.