Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Bliskościowa Grupa Wsparcia / Poczucie winy w rodzicielstwie

Zapraszamy na pierwsze po wakacyjnej przerwie spotkanie Bliskościowej Grupy Wsparcia o temacie przewodnim: Poczucie winy w rodzicielstwie.

Mało osób go nie zna.
– Skąd się bierze?
– Czy pomaga nam w rodzicielstwie czy wręcz przeciwnie?
– Jak sobie z nim radzić?
Wszystkich, którzy chcą o tym porozmawiać zapraszamy na spotkanie.
Przyjrzymy się temu czy i jak odpowiedzialność łączy się z poczuciem winy, jak to zrobić, żeby być odpowiedzialnym nie czując się winnym oraz jak uczyć tego dzieci.
Prowadząca opowie co robić z poczuciem winy, ale spotkanie będzie też okazją do tego, żeby sobie obejrzeć swoje poczucie winy poprzez wymianę oraz dzielenie się swoimi doświadczeniami w tym obszarze.

Spotkanie przeznaczone jest dla rodziców dzieci w każdym wieku, zainteresowanych tą tematyką.

Prowadząca: Agnieszka Stein – psycholog, propagatorka rodzicielstwa bliskości, autorka książek, www.agnieszkastein.pl

Spotykamy się w otwartej grupie, w kręgu, z naszymi dziećmi w wieku do ok. roku, aby wymieniać się przeżyciami, rozmawiać o codzienności naszego rodzicielstwa, wyjaśniać wątpliwości i korzystać ze swoich doświadczeń. W przyjaznej atmosferze akceptacji znajdzie się przestrzeń na zadawanie pytań, dzielenie swoimi historiami, rozwiewanie rozterek i wspólną radość przebywania z innymi rodzicami.

Termin: 2 grudnia 2019 roku
Godzina: 16.30-19.30
Koszt: 60,00 zł/osoby
Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

Wydarzenie na FB.

Zapraszamy!

Zgłoszenie i opłacenie zaliczki za udział w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem Regulaminu, cennika oraz warunków uczestnictwa.