Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Bliskościowa Grupa Wsparcia / Kłopoty z rodzeństwem

Zapraszamy na kolejne spotkanie Bliskościowej Grupy Wsparcia.

Podobnie jak na naszych innych grupach ideą nadrzędną jest wspieranie w bieżącej sytuacji, ale proponujemy też temat przewodni. Kolejny będzie brzmiał: Kłopoty z rodzeństwem.

Relacja z jednym dzieckiem to wyzwanie. Ale kiedy temu dziecku pojawia się młodszy brat lub siostra okazuje się, że wyzwań jest dużo więcej.
Relacje między rodzeństwem i wątpliwości z nimi związane są tematem wielu rozmów między rodzicami, obszarem, w którym pojawia się bardzo wiele pytań.
– Jak wspierać rodzeństwo w budowaniu relacji?
– Czy oni muszą się tak bić?
– Co mam zrobić, kiedy kilkoro dzieci domaga się troski i uwagi?
– Jak w tym wszystkim zadbać o siebie?

Prowadząca: Agnieszka Stein – psycholog, propagatorka rodzicielstwa bliskości, autorka książek, www.agnieszkastein.pl

Bliskościowa Grupa Wsparcia ma docelowo dwie naprzemienne formy:
1. w godzinach porannych dla rodziców młodszych dzieci lub zainteresowanych tematyką niemowlęcą prowadzone przez Doula Emilia Jaworska Białystok.
2. w godzinach popołudniowych dla pracujących rodziców lub dla rodziców dzieci ze starszej niż niemowlęca grupy wiekowej prowadzone przez Agnieszka Stein.

Spotykamy się w otwartej grupie, w kręgu, z naszymi dziećmi w wieku do ok. roku, aby wymieniać się przeżyciami, rozmawiać o codzienności naszego rodzicielstwa, wyjaśniać wątpliwości i korzystać ze swoich doświadczeń. W przyjaznej atmosferze akceptacji znajdzie się przestrzeń na zadawanie pytań, dzielenie swoimi historiami, rozwiewanie rozterek i wspólną radość przebywania z innymi rodzicami.

Termin: 14 czerwca 2018 roku
Godzina: 16.45-19.30
Koszt: 50,00 zł/osoby
Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

Wydarzenie na FB.

Zapraszamy!

Zgłoszenie i opłacenie zaliczki za udział w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem Regulaminu, cennika oraz warunków uczestnictwa.