Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Bliskościowa Grupa Wsparcia / Karmienie naturalne

Zapraszamy na kolejne spotkanie Bliskościowej Grupy Wsparcia.

Podobnie jak na naszych innych grupach ideą nadrzędną jest wspieranie w bieżącej sytuacji, ale proponujemy też temat przewodni. Kolejny będzie brzmiał: Karmienie naturalne.

Drugim filarem Rodzicielstwa Bliskości jest karmienie piersią.
To trening w odczytywaniu sygnałów dziecka, co jest pierwszym krokiem do poznania go. Jak tą codzienną czynność nasycić barwą miłości i szacunku? Co zapewnia mleko dziecku i co karmienie daje mamie? A jeśli nie uda się karmić piersią, to jak inaczej zadbać o budowanie bliskości w tym obszarze?

O tym wszystkim oraz o naszych bieżących bliskościowych troskach i radościach porozmawiamy podczas pierwszego spotkania Bliskościowej Grupy Wsparcia.

Bliskościowa Grupa Wsparcia ma docelowo dwie naprzemienne formy:
1. w godzinach porannych dla rodziców młodszych dzieci lub zainteresowanych tematyką niemowlęcą prowadzone przez Emilię Jaworską.
2. w godzinach popołudniowych dla pracujących rodziców lub dla rodziców dzieci ze starszej niż niemowlęca grupy wiekowej prowadzone przez Agnieszka Stein.

Spotykamy się w otwartej grupie, w kręgu, z naszymi dziećmi, aby wymieniać się przeżyciami, rozmawiać o codzienności naszego rodzicielstwa, wyjaśniać wątpliwości i korzystać ze swoich doświadczeń. W przyjaznej atmosferze akceptacji i kobiecej siły znajdzie się przestrzeń na zadawanie pytań, dzielenie swoimi historiami, rozwiewanie rozterek i wspólną radość przebywania z innymi rodzicami.

Data: 4 grudnia 2017 roku, godz. 9.30-11.30
Koszt: 20,00 zł/os.
Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

Wydarzenie na FB.

Zapraszamy serdecznie!