Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Bliskościowa Grupa Wsparcia / Dziecięca złość

Zapraszamy na kolejne spotkanie Bliskościowej Grupy Wsparcia.

Podobnie jak na naszych innych grupach ideą nadrzędną jest wspieranie w bieżącej sytuacji, ale proponujemy też temat przewodni. Kolejny będzie brzmiał: Dziecięca złość.

Zapraszamy na spotkanie rodziców, którzy chcą się przyjrzeć bliżej złości swoich dzieci. Będziemy razem odkrywać po co mamy złość, dlaczego często tak nam z nią trudno i co to znaczy dobrze radzić sobie ze złością.
Sprawdzimy co możemy robić, żeby wspierać dzieci w rozwoju umiejętności dobrego złoszczenia się i co sami możemy robić dla siebie, żeby lepiej się złościć.

O tym wszystkim oraz o naszych bieżących bliskościowych troskach i radościach porozmawiamy podczas Bliskościowej Grupy Wsparcia.

Prowadząca: Agnieszka Stein – psycholog, propagatorka rodzicielstwa bliskości, autorka książek, www.agnieszkastein.pl

Bliskościowa Grupa Wsparcia ma docelowo dwie naprzemienne formy:
1. w godzinach porannych dla rodziców młodszych dzieci lub zainteresowanych tematyką niemowlęcą prowadzone przez Doula Emilia Jaworska Białystok.
2. w godzinach popołudniowych dla pracujących rodziców lub dla rodziców dzieci ze starszej niż niemowlęca grupy wiekowej prowadzone przezAgnieszka Stein.

Spotykamy się w otwartej grupie, w kręgu, z naszymi dziećmi w wieku do ok. roku, aby wymieniać się przeżyciami, rozmawiać o codzienności naszego rodzicielstwa, wyjaśniać wątpliwości i korzystać ze swoich doświadczeń. W przyjaznej atmosferze akceptacji i kobiecej siły znajdzie się przestrzeń na zadawanie pytań, dzielenie swoimi historiami, rozwiewanie rozterek i wspólną radość przebywania z innymi rodzicami.

Data: 11 stycznia 2018 roku, godz. 16.45-19.30
Koszt: 50,00 zł/os.
Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

Wydarzenie na FB.

Zapraszamy serdecznie!