Centrum Naturalnego Rodzicielstwa ROZKWIT

tel. kom.: +48 502 375 088

Aktualności

Bliskościowa Grupa Wsparcia / Dbanie o ciało, zdrowie i higienę u dzieci

Zapraszamy na kolejne spotkanie Bliskościowej Grupy Wsparcia o temacie przewodnim: Dbanie o ciało, zdrowie i higienę u dzieci.

Chcemy porozmawiać o tym, jak dbać o dzieci we wszelkich kwestiach związanych z ich ciałem i jak wspierać dzieci w tym, żeby mogły coraz bardziej same dbać o swoje ciało.

Proponowany zakres tematów to: odpieluchowanie i higiena intymna, jedzenie, mycie zębów, mycie włosów, czesanie, ubieranie się, ubieranie niezgodne z porami roku albo temp. w pomieszczeniu.
Jak zadbać o dziecko z szacunkiem, nie przekraczaniem granic i uważnością na ich własne poczucie cielesności.

Spotkanie przeznaczone jest dla rodziców dzieci w każdym wieku, zainteresowanych tą tematyką.

Prowadząca: Agnieszka Stein – psycholog, propagatorka rodzicielstwa bliskości, autorka książek, www.agnieszkastein.pl

Spotykamy się w otwartej grupie, w kręgu, z naszymi dziećmi w wieku do ok. roku, aby wymieniać się przeżyciami, rozmawiać o codzienności naszego rodzicielstwa, wyjaśniać wątpliwości i korzystać ze swoich doświadczeń. W przyjaznej atmosferze akceptacji znajdzie się przestrzeń na zadawanie pytań, dzielenie swoimi historiami, rozwiewanie rozterek i wspólną radość przebywania z innymi rodzicami.

Termin: 27 maja 2019 roku
Godzina: 16.30-19.30
Koszt: 60,00 zł/osoby
Zapisy: kontakt@rozkwit.bialystok.pl

Wydarzenie na FB.

Zapraszamy!

Zgłoszenie i opłacenie zaliczki za udział w Warsztatach jest równoznaczne z przyjęciem do wiadomości i zaakceptowaniem Regulaminu, cennika oraz warunków uczestnictwa.